Zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
TBS Mosina

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych życzliwości i spokoju oraz radosnych chwil w gronie najbliższych. Zarząd oraz Pracownicy Mosińskiego TBS sp. z o.o.  

Czytaj więcej...

Będziemy budować - zakończenie badań

Zakończyliśmy ankietę zainteresowania mieszkańców Gminy Mosina, najmem mieszkań na zasadach TBS. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na jej wypełnienie. Zebraliśmy 81 ankiet. Dla zainteresowanych, publikujemy jej wyniki.

Czytaj więcej...

Remont suszarni i pralni

Zawarliśmy umowę na remont pomieszczeń suszarni i pralni. Prace będą wykonywane w okresie od 18 marca do 28 kwietnia br. Obejmą wszystkie budynki naszego osiedla.  

Czytaj więcej...

Remont klatki schodowej

Zawarliśmy umowę na remont klatki schodowej w budynku numer 41a. Prace będą wykonywane w okresie od 26.02 do 15.03 br. W ich ramach, uzupełnione zostaną ubytki w tynku, odmalowany wiatrołap (wewnątrz) oraz klatka schodowa. Wymienimy na nowe włączniki światła oraz przyciski dzwonków.  

Czytaj więcej...

Rozwój technologii wodorowej w mieszkalnictwie

7 lutego br. Prezes Zarządu Mosińskiego TBS Marcin Burzyński, brał udział w spotkaniu dotyczącym zastosowania rozwiązań wodorowych i energooszczędnych w mieszkalnictwie. Organizatorem spotkania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego była grupa robocza ds. Inteligentnych Specjalizacji Województwa Wielkopolskiego oraz Wie

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe – remont pomieszczeń suszarni i pralni

Mosińskie TBS sp. z o.o. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie remontu pomieszczeń suszarni i pralni w jedenastu budynkach mieszkalnych wielorodzinnych znajdującym się w Krośnie (gm. Mosina) przy ulicy Bocznej nr 31, 33, 35, 37, 39, 41, 31a, 33a, 37a, 39a, 41a. Szczegółowe informacje, zawarte są w poniższych załącznik

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe – remont klatki schodowej

Mosiński TBS sp. z o.o. poszukuje wykonawcy remontu klatki schodowej w budynku przy ul. Bocznej 41A w Krośnie (gmina Mosina). Szczegółowe informacje, zawarte są w poniższych załącznikach. 1. Zapytanie ofertowe2. Kosztorys ofertowy 3. Wzór umowy4. zał. 3 (do umowy) - wzór karty zatwierdzenia materiału5. zał. 4 (do umowy) - prot

Czytaj więcej...

Spotkanie w Śremskim TBS

17 stycznia br. odbyło się spotkanie Prezesa Zarządu Mosińskiego TBS Marcina Burzyńskiego z Prezesem Zarządu Śremskiego TBS Wiesławem Małaszniakiem. Spotkanie dotyczyło rozwoju zasobów mieszkaniowych obu spółek z wykorzystaniem finansowania m.in. z programów oferowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Prezes Śremskiego TBS,

Czytaj więcej...

Życzenia noworoczne

Z okazji Nowego Roku składamy Państwu serdeczne życzenia: wszelkiej pomyślności, optymizmu, miłości i szczęścia osobistego. Niech Nowy Rok obdarza Państwa dobrym zdrowiem, daje satysfakcję i siłę do pokonywania nowych wyzwań. Zarząd oraz Pracownicy Mosińskiego TBS sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
ul. Dworcowa 4
62-050 Mosina

tel.: 061 81 92 080
tel. kom.: 600 346 845
e-mail: tbs@mosina.pl

Deklaracja dostępności

Godziny pracy

Poniedziałek: 09:00 - 17:00

Wtorek: 07:00 - 15:00

Środa: 07:00 - 15:00

Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 15:00

Napisz do nas